Yükleniyor ...

1992’den bu zamana kadar geleneksel değer ve üretim

logo
  • (0212) 647 49 00karatas.insaat@hotmail.com.tr
  • İstanbul - EsenlerNenehatun Mah. 137 Sok. No:2/2
  • Pazartesi - Cumartesi 8.00 - 18.00 Ofis şuan kapalı.

Hakkımızda

Karataş Konut Projeleri, 1992 yılından bu zamana kadar geleneksel değerleri ve üretim etiğini koruyarak değişiklere açık bir bakış açısıyla sürekli olarak daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir.

Uzmanlaştığı inşaat alanında, konut ve diğer inşaat sektörlerini temel alan bir firma olarak görmüş ve bu alanlarda kaliteli sonuçlar hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

Müşterilerimizle sağladığımız birebir yakın dostluklarımız bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Birçok markayı ve ürünü bölgesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerin de yaşaması bize büyük mutluluk katacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Karataş Konut, Dünya'nın her yerinde modern ve güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır. Karataş Konut projeleri dürüstlüğü, verdiği taahhütlere bağlılığı ve güvenilirliği ile Türkiye'de mükemmel işçilik kalitesiyle modern binalar yapmaktadır.

Çevreye ve çalışanlarına olan duyarlılığı ile inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Karataş Konut, güvenli ve kaliteli bir çalışma ortamı hazırlamaktadır.

 

  • Kaba ve ince işçilik, Anahtar teslim ve Kat karşılığı inşaat yapılır.
  • Satılık ve kiralık emlak, gayrimenkul danışmanlığı olarak hizmet vermekteyiz.
  • Pazarlama'da inşaat malzemeleri konusunda bütün inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktayız.
  • Şirketimizin uluslararası faaliyetleri mevcuttur.

 

 

Misyon

Ana prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlamak; bu anlamda "yeni mekânlar yeni hayatlar" felsefesini, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmektir.


Vizyon

Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.

Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmayı sağlamak.

Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylece refah seviyesini yükseltmek.

Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.