Yükleniyor ...

1992’den bu zamana kadar geleneksel değer ve üretim

logo
  • (0212) 647 49 00karatas.insaat@hotmail.com.tr
  • İstanbul - EsenlerNenehatun Mah. 137 Sok. No:2/2
  • Pazartesi - Cumartesi 8.00 - 18.00 Ofis şuan açık.

Hakkımızda

Karataş Konut Projeleri 1992’den bu zamana kadar geleneksel değer ve üretim, iş çalışma ahlakını koruyarak değişiklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir.

Uzmanlaştığı inşaat alanında konut ve diğer inşaat sektörlerini temel alan olarak görmüş ve bu alanlarda kaliteli sonuçlar hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

Müşterimizle sağladığımız birebir yakın dostluklarımız bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Bir çok markayı ve ürünü bölgesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

Karataş Konut, Dünya’nın her yerinde modern ve güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır. Karataş Konut projeleri dürüstlüğü, vermiş olduğu taahhütlerine bağlılığı ve güvenilirliği ile Türkiye’de mükemmel işçilik kalitesiyle modern binalar yapmaktadır.

Çevreye ve çalışanlarına olan duyarlılığı ile inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Karataş Konut güvenli ve kaliteli bir çalışma ortamı hazırlamaktadır.

 

  • Kaba ve ince işçilik,Anahtar teslim ve Kat karşılığı inşaat yapılır.
  • Satılık ve kiralık emlak, gayrimenkul ganışmanlığı olarak hizmet vermekteyiz.
  • Pazarlama’da inşaat malzemeleri konusunda bütün inşaat malzemeleri toptan ve Perakende satışı yapılmaktadır.
  • Şirketimizin uluslararası faaliyetleri mevcuttur.

 

 

Misyon

Ana Prensibi insana ve doğaya saygı olan, insanları beton yığınlarına hapsetmeden çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.


Vizyon

Bireylerin ilk insandan bu yana süregelen barınma ihtiyacını, çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.

Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmasını sağlamak.

Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle refah seviyesini yükseltmek.

Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.